T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI T.C.Sağlık Bakanlığı Ankara Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

Misyon ve Vizyon Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2021

Misyon ve VizyonMisyon Vizyon ve Değerlerimiz

MİSYONUMUZ

İlimiz başta olmak üzere; tüm halkımızın ağız ve diş sağlığının, mevzuatlar çerçevesinde, hasta ve hasta yakınlarına saygılı, hekim ve çalışan haklarına duyarlı, etik değerlere bağlı, güvenilir, sağlam iletişim temelleri üzerinde, etkin ve verimli hizmet sunumuyla korunması ve iyileştirilmesidir.

 

   VİZYONUMUZ

Hastalara sunulan ağız ve diş sağlığı hizmetinin kalitesini geliştirmek, güvenli, adil, etkili, kolay ulaşılabilir tedavi ortamı sağlamak için tüm hizmet birimleriyle birlikte iyileştirme ve geliştirme çalışmalarının devamlılığını destekleyerek tüm tedavi standartlarını çağdaş dünya standartları seviyesine yükseltmektir.

 

   DEĞERLERİMİZ

 

-  Ekip ruhu ve işbirliği içerisinde hoşgörü ve hakkaniyet,                   
-  Daima en iyiyi hedeflemek,
-  Güler yüzlü ve yardımsever personel,
-  Hasta ve çalışan memnuniyeti,
-  Her zaman ulaşılabilen sürekli hizmet,
-  Kaynakları verimli ve etkin kullanmak.

Merkezimiz Hakkında


01 Mart 2004 tarih ve 1351 sayılı Sağlık Bakanlığı oluru ile daha önce T.C. 75. Yıl Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine bağlı bir poliklinik olarak çalışan Merkezimiz, T.C. Ankara Osmanlı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezine dönüştürülmüştür. 30 ünit, 65 diş hekimi ve diğer personelle hizmet vermeye başlamıştır. Merkezimiz halen 53 ünit, 67 diş hekimi ve diğer personeliyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Paylaş